تعمیر مودم و روتر

تعمیر مودم و روتر
تجهیرات شبکه نظیر روترها ، سوئیچ ها، سرور ها و … به دلیل نوسانات برق ساختمان ها اکثرا با مشکلاتی نظیر خرابی پاور ( سیستم برق دهی ) ، پورت ها (اینترفیس ها) و … مواجه میشوند . همچنین مشکلات نرم افزاری ، سیستم عامل و فریمویر تجهیزات شبکه باعث عدم کارایی درست آنها میشود. با توجه به افزایش قیمت این نوع تجهیزات در چندماه اخیر ، تعمیر این تجهیزات در کوتاه ترین زمان و حداقل هزینه بسیار منظقی تر از تهیه یک دستگاه نو و جایگزین می باشد. از این رو هزارسو با تجربه ی چندین ساله ی خود در حوزه خدمات شبکه و آشنایی با انواع تجهیزات شبکه، خدمات تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه را نیز به مشتریان خود ارائه نموده است.
این تعمیرات صرفا شامل موارد زیر می باشد:
رادیو های وایرلس در برندهای UBNT, Mikrotik و … اکسس پوینت های وایرلس در برندهای UBNT, Mikrotik, Engenius, IP-Com, D-Link, TP-Link و … روتر های شبکه و ماژول های آن در برندهای Cisco, Mikrotik و … فایروال های شبکه در برندهای Cisco, Juniper, Fortigate و … سوئیچ های شبکه شامل سوئیچ های لایه 2 و 3 و سوئیچ های POE و غیر مدیریتی در برندهای Cisco, Mikrotik, HP, سرور های رکمونت و تاور در برندهای HP, SuperMicro, Dell, Intel  و … دوربین های مدار بسته شامل آنالوگ IP و AHD  و دستگاههای ذخیره کننده شامل NVR و DVR در برندهای Hikvision، Dahua  و در صورتی که به هردلیلی دستگاه  شما دچار مشکل باشد و یا کارایی خود را از دست داده  باشد، آن را به نزدیک ترین شعبه ما در شیراز تحویل داده و پس از تعمیر آن را به صورت حضوری تحویل بگیرید (کارگاه تعمیرات مرکزی ما در خیابان همت شمالی نبش کوچه 40 جنب فروشگاه حسن پور طبقه 2 واحد 7 میباشد) لطفا قبل از مراجعه جهت تعمیر از داشتن تاریخ و حجم بسته خود آگاهی کامل داشته باشید. در هنگام مراجعه آداپتور دستگاه لازم نیست. برای تعمیر دستگاه مودم و روتر برند و مدل دستگاه مطرح نیست قطعات پرکاربرد موجود میباشد و درصورت درخواست سفارش خارج انجام خواهد گرفت. انواع برندهای رایج در ایران DLINK-TP LINK-ASUS-T-NET-HUAWEI -ZYXEL-IP-LINK میباشدو باقی مدل ها مشابه است. روند تعمیر دستگاه های الکترونیک زمان بر میباشد درصورت تعمیر دستگاه حتما از طرف ما با شما تماس گرفته خواهد شد لذا نیاز به پیگیری قبل از 5 روز کاری نمی باشد. شعبه خیابان جانبازان: نبش محب شرقی کامپیوتر پارسیان. ساعات کاری 10:00-13:00 و 17:00-19:00 شعبه خیابان محراب: نرسیده به میدان موذن کامپیوتر پرشین. ساعات کاری 10:00-13:00 و 17:00-19:00  
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین مقالات

اطلاع رسانی

اطلاع رسانی

تعمیر مادربرد laptop&pc

تعمیر مادربرد laptop&pc

تعمیر مودم و روتر

تعمیر مودم و روتر


دسته بندی مقالات


آخرین پروژه ها

اطلاع رسانی

اطلاع رسانی

تعمیر مادربرد laptop&pc

تعمیر مادربرد laptop&pc

تعمیر مودم و روتر

تعمیر مودم و روتر

گروه بیکا الکترونیک در زمینه فروش تجهیزات و قطعات الکترونیک و خدمات پس از فروش فعال می باشد. 

همچنین با دارا بودن بهترین  و جدیدترین تجهیزات آزمایشگاهی و بانک قطعات در زمینه تعمیر بردهای الکترونیک با سه شعبه فعال در شیراز فعالیت می نماید.

آدرس-1-

شعبه بلوار مدرس:خیابان جانبازان(پودنک)نبش محب شرقی کامپیوتر پارسیان

آدرس-2- (شبکه و خدمات پس از فروش )

شعبه بلوار مدرس:خیابان محراب ،نرسیده به میدان موذن کامپیوتر پرشین پی سی<br>http://persian-pc.ir/

آدرس-3-

شیراز -همت شمالی -نبش کوچه ۴۰- جنب فروشگاه حسن پور -طبقه دوم- واحد هفت

تلفن همراه

09164887049

تلفن ثابت

07136317862

ایمیل

Ebehinkaranzp@gmail.com

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاوره و هماهنگی

مسئول پاسخگویی

مشاوره و هماهنگی